NIQ Brandbank

Global Product Exchange – Katalog danych GDSN

Usprawnij współpracę między partnerami handlowymi dzięki certyfikowanemu globalnemu katalogowi danych

W skrócie
W skrócie

Popraw jakość danych produktowych B2B2C 

Gdy informacje o produkcie są dostępne i dokładne, wygrywasz. GDSN umożliwia każdej firmie, na dowolnym rynku, bezproblemowe udostępnianie wysokiej jakości danych o produktach, zapewniając partnerom handlowym dostęp do bieżących informacji. 

Jednoczesne udostępnianie partnerom 
Popraw jakość danych produktowych
Zapewnij transparentność swojej marki
Opis 
Opis 

Wykorzystaj nasz certyfikowany Data Pool GDSN

GDSN Connector NIQ Brandbank łączy treści produktowe ukierunkowane na klienta, produkowane przez nas, z biznesowym światem GDSN – agregując zawartość produktu, aby dostarczyć jednolite źródło danych produktowych B2B i B2C zgodne ze standardami GS1 GDSN. Rozwiązanie Global Product Exchange jest prawdziwie unikalną ofertą na globalnym rynku.

GS1 GDSN

Gdy informacje o produktach są dostępne i dokładne, Twoja firma wygrywa.

Globalna sieć synchronizacji danych GS1 (GS1 GDSN®) to największa na świecie sieć danych produktów. GS1 GDSN umożliwia każdej firmie, na każdym rynku, bezproblemowe udostępnianie wysokiej jakości informacji o produktach. Ponieważ firmy różnej wielkości potrzebują tego samego — aktualnych i wiarygodnych informacji o produktach — aby ostatecznie przynieść korzyści konsumentom i pacjentom.

 

Results
Results
 

 

[TK — NEED IMAGE THIS IS PLACEHOLDER FOR THIS TEXT] Successful restages are more likely to have utilized upfront research before redesigning 41% of shoppers will continue to purchase a product because of its design.

Najważniejsze cechy 
Najważniejsze cechy 

1

Zredukuj koszty logistyczne

Oszczędź czas, pieniądze i zasoby poprzez poprawienie widoczności poziomów zapasów i charakterystyk (wagi i wymiary) Twoich produktów.

2

Przyspiesz wprowadzanie produktu na rynek

Wprowadzaj nowe produkty na rynek szybko i łatwo, dzięki ustandaryzowanemu procesowi udostępniania sieciom handlowym danych produktowych 

3

Udostępnij treści B2B i B2C.

Wykorzystaj wyjątkową okazję do połączenia danych B2C NIQ Brandbank z tradycyjnymi korzyściami oferowanymi przez standard GDSN

Resources
Resources
 

 

Zasoby 
Zasoby 

Jak możemy Ci pomóc? 

Wiemy, że nie na każde pytanie odpowiedź jest prosta. Opowiedz nam o swoim przypadku lub potrzebach, a my znajdziemy rozwiązanie, które ułatwi Ci codzienną pracę.

Zobacz także
Zobacz także